İletişim
Online Randevu Randevu Al Online Randevu

OPR. DR. ALİ TÜRKER
MUAYENEHANESİ?

Ophthalmology Tıbbi Gelişmeler ve Yeni Tedavi Yaklaşımları Açısından En Hızlı İlerleyen Tıbbi Alan. Günümüzde Teknolojinin Getirdiği Tüm Yenilikleri ve Teknikleri Uygulama Konusunda Sürekli Yenileniyoruz

alt

Ali Türker 17 Ekim 1972 tarihinde İzmir Göztepe’de doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini İzmir’de tamamladı. İzmir Atatürk Lisesi Mezuniyeti sonrası Ege Üniversitesi Tıp Fakültesine giriş yaptı. Tıp eğitimini 1996 yılında başarı ile bitirdi.

alt

Göz Hastalıkları Uzmanlık eğitimini 1998-2002 tarihleri arasında İzmir Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde tamamladı. 2004 yılında Operatör Doktor unvanı ile İzmir Alsancak Devlet Hastanesi’nde göreve başladı ve hizmet verdiği süre boyunca sayısız lazer ameliyatı Glokom, Kanal tıkanıklığı (DSR), Şaşılık ve Katarakt ameliyatları, Argon lazer, nd Yag lazer, Excimer lazer, LASIK, LASEK, PRK, uygulamaları gerçekleştirdi.

alt

2004 yılında Operatör Doktor unvanı ile İzmir Alsancak Devlet Hastanesi’nde göreve başladı ve hizmet verdiği süre boyunca sayısız lazer ameliyatı Glokom, Kanal tıkanıklığı (DSR), Şaşılık ve Katarakt ameliyatları, Argon lazer, nd Yag lazer, Excimer lazer, LASIK, LASEK, PRK, uygulamaları gerçekleştirdi.

2005 yılında kuruluşunda yer aldığı Net Göz Tıp Merkezi’nde, Göz ameliyatları ve lazer uygulamaları gerçekleştirdi. Günümüzde, 2019 Ocak ayından itibaren kurduğu tam donanımlı muayenehanesinde, hastalarına hizmet vermektedir.

alt

Opr. Dr. Ali TÜRKER

Göz Hastalıkları Uzmanı

İletişim

ÖZEL İLGİ ve
ÇALIŞMA ALANLARI

OPR. DR. Ali TÜRKER Çalışmakta olduğu tüm tıbbi alanlarda günümüz standart tedavi metodlarının ötesinde yeni bir yaklaşım geliştirmeye çalışmakta. Göz sağlığı üzerine yaptığı yenilikçi çalışmalar ile sadece günümüz değil geleceğin tıbbi metod ve yöntemlerini geliştirmeyi amaçlamakta.

Refraktif Cerrahi Uygulamaları.

Refraktif Cerrahi Uygulamaları.

Refraktif cerrahi uygulamaları ile uzak görememe, yakın görememe ve astigmat gibi görme kusurları tedavi edilebilir

Devamı
Katarakt Tedavisi ve Cerrahisi.

Katarakt Tedavisi ve Cerrahisi.

Sıklıkla İleri yaşlarda görülen ve görme güçlüğü nedeniyele hayat kalitesini olumsuz etkileyen katarakt kaderiniz değil

Devamı
Gözkapağı Estetiği ve Cerrahisi.

Gözkapağı Estetiği ve Cerrahisi.

Göz Kapağı Estetiği Sadece Görsel Amaçla Değil, Görüş Alanını ve Kalitesini Arttırmak İçinde Uygulanır

Devamı

Sosyal Medya Hesaplarımız

Bizden Haberdar Olun

Bizi Sosyal Medya Hesaplarımız Üzerinden Takip Ederek Tüm Paylaşımlarımıza Erişebilir ve Bizim Hakkımızdaki Tüm Gelişmelere En Hızlı Şekilde Ulaşabilir, Haberdar Olabilirsiniz